Góralski Dworek

O NAS


Nasz nowo otwarty obiekt znajduje sie w malowniczej Białce Tatrzańskiej, która słynie przede wszystkim z tras zjazdowych, stacji narciarskich oraz basenów termalnych. Ale to jeszcze nie wszystko! O każdej porze roku (jeżeli dopisze pogoda) z okien naszych pokoi zobaczycie piękną panoramę Tatr, a w sezonie zimowym - panoramę wyciągów narciarskich. Obiekt położony jest w pobliżu Kotelnicy, oraz Term Bania. Dla Was przygotowaliśmy 2-,3-,4- oraz 5- osobowe, nowoczesnie urządzone pokoje, wyposażone w TV, wygodne łożka z lampkami, stoliki oraz wi-fi. ich przytulna atmosfera sprawi, że wypoczniecie Państwo w domowej atmosferze.

Jesteś  miłośnikiem białego szaleństwa? Do Twojej dyspozycji mamy narciarnię, w której możesz przechować i wysuszyć sprzęt narciarski, bez potrzeby zajmowania sobie nim miejsca w pokoju.

Na dobry początek dnia zapraszamy do sali góralskiej, która łączy nowoczesność z tradycją, na domowe śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego. To również możliwosc poznania smaku regionalnych podhalańskich specjalności kulinarnych. 

 

Na swój pobyt chcesz zabrać dzieci? Doskonale!

Nasz obiekt dostosowany jest do najmłodszych Gości. Posiadamy salę zabaw w której znajduje się "małpi gaj", TV z bajkami, tablica do malowania oraz masa zabawek. Zadbaliśmy o to, aby Twoje pociechy mogły się wyszaleć oraz poczuć  jak w domu. A na starszych czeka stół do tenisa stołowego i cymbergaj.

Przyjechałeś do nas samochodem? Możesz zostawić go na naszym parkingu. W końcu po to przyjeżdża się w góry, żeby trochę poużywać własnych nóg. Ale nie przejmuj się ewentualnym brakiem kondycji, czy niechęcią do długich pieszych wędrówek. Dogodne położenie "Góralskiego Dworku" sprawia, że w zasięgu krótkiego,relaksującego spaceru znajdziesz wszystkie najważniejsze lokalne atrakcje.